Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570

PODZIM VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

  

Podzimní výzdoba 

       

 

Halloween ve školní družině

Od pondělí do středy 26. až 28. října 2022 se postupně děti ze všech oddělení školní družiny proměnily ve strašidla, kostlivce, čarodějnice, mumie a jiné strašidelné bytosti. Každá skupina si vytvořila svůj odpolední program, který se skládal např. z promenády masek, strašidelné stezky, vyrábění pavouků, svícnů, strašidel, dlabání dýní a různých zábavných her a tanečků.

                  

 

Podzimní draci 

Naše draky jsme si sami vyrobili a pomalovali. A pak už zbývalo jen počkat na příznivý vítr a vyrazit s nimi na hřiště. Ti létali !

       

 

Jablíčkový týden

V týdnu od pondělí 10. října 2022 jsme se v naší družině věnovali jablíčkům. Nejprve jsme si o nich povídali a potom  vybarvovali jablíčkové mandaly. Také jsme si je namalovali zvláštní technikou pomocí temperových barev a skleněné kuličky. Nejvíc nás ale bavila ochutnávka jablíček. A vrcholem našeho týdne byl kompot, který jsme si sami nachystali a hlavně snědli.

         

 

Podzimní tvoření

Podzim je v plném proudu, příroda za okny plná barev, listy se pomalu mění v barevnou paletu … A to je ta správná chvíle na to si něco pěkného vyrobit.

                                               

  

Skládání puzzlí

  

 

Malování na chodník

     

 

Oslava dne české státnosti - Svatý Václav

 

 

Podzimní vycházky

      

 

Moje rodina