Děti z kroužku Sporťák si v pondělí 15. června 2026 užily společný výlet na Ondřejník. Cestu jsme absolvovali vlakem a během výšlapu plnili různé úkoly, řešili hádanky a užívali si pobyt v přírodě. Na vrcholu nás čekalo zasloužené občerstvení a chvíle odpočinku. Výlet se vydařil, počasí přálo a všichni si odnesli spoustu krásných zážitků i dobrou náladu.
Mgr. Gabriela Brusová



