V pátek 12. června 2026 jsme se se třídou 8.A vydali na Olešnou, kde jsme navštívili restauraci U Toma a zahráli si bowling. Poté následoval moc výborný oběd a po něm jsme vyrazili k molu, kde sice kamarádovi spadl telefon do vody, ale nakonec to byla hlavně velká sranda.
Bára Vašutová z 8.A a Mgr. Svatava Svobodová


