V úterý 19. května 2026 se naše třída vypravila na výlet do Vyšních Lhot. Sraz byl v 7.40 hod u školy. Žáci si s sebou vzali batohy, své věci a spacák. Jídlo a další věci jim odvezl pan Kania. Dopoledne za nimi na Višňovku přijela firma Střechy FM. Děti střílely ze vzduchovky, zabíjely hřebík na rychlost, zkoušely stříhat plech, vrtat vrtačkou … Na oběd všichni dostali pizzu, nanuk a za práci zlatou čokoládovou medaili. K večeři byl opečený párek na ohni a pak výšlap na Prašivou. Zpátky se všichni vraceli za tmy. Před usnutím všechny čekala stezka odvahy při svíčkách. Všichni pak velmi rychle usnuli. Druhý den byly na programu hry a soutěže. K obědu si všichni společně uvařili špagety a pak už zpět vlakem do Frýdku – Místku. Velké poděkování patří panu Kaniovi, panu Čihákovi a všem maminkám, které celou 5.B zásobily velkým množstvím buchet. Výlet byl super.
Michal Kania, Eliška Kleinwächterová, Linda Vašinková a Mgr. Martina Hložanková







