Již hned v září 2024 začala v našich třídách s rozšířenou výukou RvInf, v 6.E a v 8.E, příprava na 17. ročník soutěže Bobřík informatiky. Žáci obou „éček“ k tomuto úkolu přistupují velmi zodpovědně a usilovně řeší nejen testy z minulých let této soutěže, což se odráží v jejich prozatímních výsledcích, které bývají k naší velké radosti i se stoprocentní úspěšností. Držme tedy našim šikovným „ajťákům“ v listopadu palce 🙂
Mgr. Michal Milata















