Milujete studené dezerty? Pokud ano, můžete si s námi jeden takový připravit! Je složen ze samých dobrot. Potřebujete pouze tvaroh, müsli, med či cukr, jakékoliv ovoce dle libosti a chuť tvořit. Žáci 7.B ve středu 13. listopadu 2024 to vše rozhodně měli a moc se jim to povedlo! A jak postupovali?
- Čerstvé nebo mražené ovoce smícháme s medem nebo cukrem a vaříme, dokud nezměkne.
- Do tvarohu přidáme trochu cukru či medu a promícháme.
- Poté vrstvíme do sklenice: müsli, tvaroh, ovoce, znovu müsli, tvaroh a nakonec ovoce.
Přejeme dobrou chuť!
Mgr. Simona Theisz



