Na konci listopadu a v první polovině prosince 2024 proběhla na Osmičce již tradiční akce, pečení perníčků našich sedmáků a dětí z okolních mateřských škol. Společně perníčky vykrajovali, pekli a po vychladnutí si na nich pochutnali. A co se nesnědlo, si malí pekaři odnesli domů. Během společného odpoledne si všichni spolu vykládali, zpívali koledy a užívali si předvánoční atmosféry. Vždyť čas Vánoc je za dveřmi.
Mgr. Pavla Taťáková









