V úterý 26. listopadu a ve středu 27. listopadu 2024 opět proběhla na Osmičce sbírka ŽIVOT DĚTEM. Peníze ze zakoupených předmětů pomohou nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v celé České republice. Žáci si mohli zakoupit pravítko, reflexní srdíčko, přívěsek – kompas nebo magnetku se zvířátkem za symbolickou cenu. Podařilo se nám vybrat krásných 3 765 Kč. DĚKUJEME.
Mgr. Renáta Polomská


