Od úterý 2. do pátku 6. června 2026 jsme absolvovali čtyřdenní cyklokurz. Bydleli jsme v Hodoňovicích Na Kopečku. První den jsme se ubytovali a poté jsme šli na oběd do Metylovic. Poté následovala procházka kolem Čupku a večer nás čekal orientační běh v nedaleké pískovně. Druhý den jsme vyrazili na cyklistický výlet na Sepetnou na Ostravici, kde jsme si zahráli bowling a užili si bazén. Nejnáročnější byl čtvrtek. Jeli jsme na Morávku k přehradě, tam jsme se rozdělili na dvě skupinky. Ti zdatnější zvládli dojet na konec Morávky k Bebkovi, potom na Visalaje a Masarykovým údolím na Ostravici a Na Kopeček. Za odměnu byl večer táborák, hudba a špekáčky. Večer jsme se ještě dostatečně vybáli na stezce odvahy. Program jsme měli opravdu nabitý. No a pak už jen v pátek HURÁ domů. Celý pobyt jsme si moc užili a odvezli si spoustu hezkých zážitků.
Účastníci cyklokurzu a Mgr. Svatava Svobodová



