V úterý 23. června 2026 byli pozváni žáci, kteří se během školního roku stali úspěšnými řešiteli olympiád zaštiťovaných Střediskem volného času Klíč, společně se svými učiteli, kteří je na soutěže připravovali, a také organizátoři olympiád na slavnostní setkání na Magistrátu ve Frýdku-Místku, kde je přivítali náměstek primátora Mgr. Tomáš Pyško a vedoucí odboru školství Mgr. Jana Roubalová. Za Osmičku byli vybráni Matěj Holík a Tereza Staníková ze 7.E a Jan Bittner z 8.A. Žáci i učitelé dostali velmi pěkné dárky od sponzorů, ale především byli odměněni písní, ve které zazněla jejich jména. A to se jen tak neslyší. Děkujeme.
Mgr. Pavla Taťáková



