V pátek 12. června 2026 navštívila třídy 2.A, 2.B a 2.C paní Hana Velká z Krajské hygienické stanice, aby v rámci preventivního programu žákům připomněla základní pravidla dodržování hygieny, zejména mytí rukou. Děti už nyní ví, kdy je potřeba mýt si ruce, ale naučily se také správnému mytí a desinfekci, což si hned ve třídě ověřily pomocí UV lampy. Ta spolehlivě odhalila místa, která při desinfekci rukou vynechaly. Lekce byla pro všechny zábavná a určitě i velmi přínosná.
Mgr. Jana Zrzavá




