V pondělí 8. června 2026 se žáci tříd 2.A a 2.C vydali na školní výlet. Vlakem cestovali z Frýdku-Místku do Ostravice, kde je čekal pestrý program. První zastávkou byl Ráj dřevěných soch. Děti obdivovaly krásně vyřezávané sochy a s nadšením nakrmily místní kozy i králíky. Poté je čekal výšlap do kopce k hotelu Sepetná. Na tamním hřišti si užily dlouhou skluzavku, dřevěnou věž i další herní prvky. V restauraci si procvičily praktické dovednosti při objednávání jídla a placení. Každý si samostatně objednal své občerstvení a vyzkoušel si manipulaci s penězi. Po příjemně stráveném dopoledni se všichni vydali zpět na vlak. Před odjezdem si ještě stihli pochutnat na výborné zmrzlině. Krásné počasí a dobrá nálada provázely celý den, a tak se výlet velmi vydařil.
Mgr. Renáta Polomská







