Náš výlet ve středu 3. června 2026 začal ve vlaku směr Ostrava. Nejprve jsme si zařádili v Hop Jump centru, kde jsme skákali na trampolínách a hráli různé hry. Pak přišla na řadu oblíbená U6 v Dolních Vítkovicích. Bohužel jsme narazili na otráveného průvodce, ale nenechali jsme si kouzlo techniky zkazit. Viděli jsme různé vynálezy a stroje, zjistili, jak fungují, vyzkoušeli si simulátory dopravních prostředků. A nakonec jsme se vrhli do světa obchodního centra Nová Karolína, kde jsme se občerstvili.
Koupil jsem si jídlo a knížku a celkově se mi výlet líbil … Tenhle výlet jsem si moc užila a rozhodně stálo za to skončit později … Celkově to byl super výlet … Výlet se nám moc líbil … Výlet jsme si moc užili a chtěli bychom ho zopakovat…
Žáci 7.E a Mgr. Šárka Michalíková



