V úterý 26. května 2026 navštívili žáci 6.A v Městské knihovně v Místku besedu o knize Leila a modrá liška. Děti dostaly úkol stručně se s knihou seznámit, vypracovat její krátký obsah a odpovědět na zadané otázky. Poté si měly vybrat knížku podle stručného děje, která by je oslovil a zaujal. A že bylo z čeho vybírat.
Bc. Petra Sikorová

