Na školní výlet jsme se vydali v úterý 26. května 2026 do Skalice u Frýdku-Místku. Už cesta autobusem probíhala ve veselé náladě a všichni jsme se těšili na den plný zážitků. Po příjezdu jsme se vydali na procházku lesem. Cestou jsme se zastavili na vyhlídce u bunkru, který dříve sloužil jako pozorovatelna civilní obrany, a užili jsme si krásné výhledy do okolí. Poté jsme si dopřáli zasloužený odpočinek i spoustu zábavy. Zahráli jsme si ping pong, badminton a fotbal, skákali přes švihadla a kreslili barevnými křídami. Někteří z nás si odpočinuli na sluníčku, jiní si užívali házení oblázků do řeky. Velkou radost nám udělalo také nanukové osvěžení, které přišlo v teplém počasí opravdu vhod. O hlad jsme se nemuseli bát, sami jsme si vyrobili párky v rohlíku a s chutí jsme si na nich pochutnali. Domů jsme se vraceli vlakem plní zážitků, dobré nálady a krásných vzpomínek. Výlet se nám velmi vydařil a už teď se těšíme na další společná dobrodružství.
Žáci 5.A a Mgr. Zuzana Gřundělová


