Ve čtvrtek 30. ledna 2025 se žáci ze třídy 3.C vydali do sportovní haly Polárka podívat na Olympiádu dětí a mládeže. Fandili našim hokejistům, kteří zápas vyhráli. Potom si děti vyzkoušely na různých stanovištích virtuální realitu, poznávání stop zvířat, automobilová simulátor a jiné zajímavosti. Kdo zvládl správně odpovědět na otázky kvízu, donesl si domů i plyšového maskota. Všem se toto dopoledne moc líbilo.
Mgr. Radka Klečková

