Ve čtvrtek 19. prosince 2024 zavítal pan Kozelský s Vánoční lekcí i mezi žáky 9.B. Cílem té letošní bylo zamyslet se nad tím, co je bohatství a chudoba. Žáci si měli pomocí obyčejného provázku uvědomit hmatatelnou spolupráci a interakci jeden na druhého. Tato krásně promyšlená kooperace byla poté zakončena příběhem ze starověkého Egypta. V dětech umocnila myšlenku, že největší bohatství nejsou peníze a hmotný majetek, ale rodina, blízcí lidé kolem nás a prožité zážitky. Kéž by se všichni alespoň občas takto zamysleli. Děkujeme panu Kozelskému.
Mgr. Taťána Holušová


