Ve čtvrtek 28. listopadu 2024 vyrazili bruslit do haly Polárka konečně i naši osmáci, ke kterým se přidali i žáci 9.A. Dobrou náladu na ledě zpříjemňoval tradičně i hudební doprovod, začátečníci se snažili najít ten správný grif a pokročilí zdokonalovali své krasobruslařské umění.
Mgr. Radana Vývodová



































