Naše družina se zapojila do projektu Pobeskydský Sedmihlásek, v němž se celý rok budeme věnovat přírodě. Jeden z prvních úkolů, který děti plnily, byl na téma Stromy. U příležitosti Dne stromů je nejen malovaly, ale i tvořily z přírodnin, zkoušely poznávat podle listů. Také zjišťovaly, k čemu je potřebujeme a čím jsou významné. Sbíraly kaštany a žaludy, které pak odevzdaly myslivcům. Při sběru našly i naklíčené žaludy, které zahrabaly do hlíny v květináčích, aby je na jaře mohly vysadit zpět do přírody.



