V úterý 26. listopadu 2024 jsme se vydali do centra Ostravy do klubu Atlantik na hudební workshop. S lektorkou z ostravské filharmonie objevovali taje taktů a rytmů. Tato netradiční hodina hudební výchovy vtáhla do děje i ty nejzarytější odpůrce hudby a všichni žáci se aktivně zapojily do rytmických cvičení, kdy si zabubnovali na netradiční pomůcky, např. kbelík na mytí podlahy. I hodnocení paní lektorky směrem k žákům bylo pozitivní.
Mgr. Lukáš Drastich a Mgr. Šárka Michalíková
