Již od listopadu jsme vyhlíželi sníh, protože se rádi koulujeme a stavíme ze sněhu. Ve výuce tělocviku navíc máme celá třída možnost jít společně ven a sníh si užít. V lednu to konečně vyšlo!!! Paní učitelka vyhlásila soutěž o nej… třídního sněhuláka a sněhovou stavbu. Tak jsme dvakrát měli možnost vymýšlet a stavět. Bylo to parádní. Sněhuláci teplému počasí pak odolávali 14 dní, ale pololetního vysvědčení se v pevném stavu nedočkali.
Žáci 4.B a Mgr. Martina Hložanková









